baner5
PROGRAMOWANIE
KONSERWACJA
REMONTY MASZYN
SERWIS MASZYN

 

05 lipiec 2022

 • Konferencja Energetyczna Endress+Hauser

  Konferencja Energetyczna zorganizowana w 1 połowie czerwca przez firmę Endress+Hauser zgromadziła kilkudziesięciu ekspertów z branży i była okazją do prezentacji nowych trendów w polskiej energetyce. Podczas wydarzenia zostały poruszone tematy dotyczące zielonej transformacji i ograniczenia emisji CO2 oraz wynikających z tego wyzwań dla aparatury kontrolno-pomiarowej.

 • Grupa RENEX z Nagrodą Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego

  Grupa RENEX została odznaczona Nagrodą Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Kategorii Gospodarka.

 • SD5600 licznik gazów przemysłowych
  • Precyzyjny pomiar przepływu, zużycia, ciśnienia i temperatury medium
  • Duża dokładność, powtarzalność i dynamika pomiarów
  • Do wykrywania argonu (Ar), dwutlenku węgla (CO2), Azotu (N2) i sprężonego powietrza
  • Czerwono/zielony wyświetlacz do jasnego wskazywania dopuszczalnego zakresu
  • Możliwość obracania wyświetlacza w celu optymalnego wyosiowania
 • Smart factory nadaje połysk branży meblarskiej

  Właśnie teraz polscy producenci mebli mogą udowodnić, że są nie tylko w światowej czołówce branży, ale mają również okazję stać się liderami w zakresie wykorzystywania nowoczesnych technologii. W fabrykach w naszym kraju nastał idealny dla firm z sektora meblowego czas na wdrażanie industrialnych innowacji Przemysłu 4.0. Inspiracją są zachodnie przedsiębiorstwa, stosujące w produkcji mebli konkretne produkty smart factory. Popyt jest, ponieważ społeczeństwo zamykane podczas lockdownów w domach chętniej inwestuje w wyposażenie wnętrz.

   

 • Amy Webb, Scott Galloway i Kai-Fu Lee na wrześniowej konferencji Masters&Robots

  A gdyby tak przechowywać nadmiar komputerowych danych w DNA? Gdyby możliwe było generowanie cyfrowych replik ludzi, a nawet wielu wersji nas samych? Gdyby udało się stworzyć syntetycznego wirusa przeznaczonego tylko dla jednej osoby? Gdyby… To tylko początek listy pytań, które będą osią niezwykłej podróży do świata technologii, trendów i biznesu. Zabiorą nas w nią futurolodzy, innowatorzy i naukowcy podczas VI edycji konferencji Masters&Robots „What if…” organizowanej przez Digital University. Już 21 i 22 września 2022 r. w Warszawie.

 • Seria i4H SCARA – nowe roboty klasy spożywczej od firmy OMRON

  OMRON wprowadza dolinii produktów i4H nowe roboty klasy spożywczej zapewniające bezpieczną obsługę w branżach produktów spożywczych, napojów i pakowania. 

 • Wejdź szybciej na rynek, korzystając z cyfrowego bliźniaka na potrzeby projektowania, testów i konstrukcji

  Wyzwaniem dla przemysłu maszynowego, niezależnie od tego, czy dotyczy to producentów OEM, dostawców części czy użytkowników, jest coraz większa złożoność. Pionierzy zmian w branży produkcyjnej wykorzystują ją do uzyskania przewagi konkurencyjnej. W tym celu mogą sięgać po metodę jaką jest kompleksowy cyfrowy bliźniak, który działa jako wspólny wątek rozciągający się od początkowej koncepcji aż po sprzęt na końcu jego cyklu życia. 

Free Joomla! templates by AgeThemes