baner

Maszyny z serii CURSIFTOURNEVIS ONE to rozwiązanie skuteczne przez ekonomiczne i proste.

Celem zaprojektowania tej rodziny był minimalizm w doborze konstrukcji mechanicznych i elektronicznych. 

Standardowo wyposażona jest w jedną głowicę o napędzie pneumatycznym. W ramach rozszerzenia można dołożyć kolejne narzędzia.

Praca z kilkoma głowicami  pozwala podwoić wydajność produkcji, a jest to dobre rozwiązanie jeśli produkt ma miejsca przeznaczone na połączenia w regularnych odstępach.

Ograniczenie takie wynika ze sposobu poruszania głowic, które przez cały czas są fizycznie w jednakowej odległości, a zmiana rozstawienia następuje manualnie jedynie w ramach przezbrojenia przygotowania maszyny do zmiany produkcji na inny produkt.

 

.

Maszyny z serii CURSIFTOURNEVIS 2 to rozwiązanie do skomplikowanych zadań produkcyjnych.

System sterowania maszyną składa się z kilku mikroprocesorów współpracujących ze sobą w celu wywiązania się z powierzonego zadania.

Elementy mechaniczne są bardziej zaawansowane i wyrafinowane.

Maszyna w wersji podstawowej posiada dwie głowice, które same potrafią przez cały czas pracy automatycznie zmieniać odległość między sobą.

Pozwala to na uruchomienie produkcji produktów o nieregularnym położeniu punktów montażowych, przy jednoczesnym optymalnym obciążeniu równie rozłożoną pracą.

Konstrukcja głowic sama w sobie jest oddzielnym systemem sterowania a główny napęd jest elektryczny co pozwala dostarczać więcej mocy przy pracy.

 

21 czerwiec 2024

 • Rozwiązanie sterujące wózkiem wahadłowym rewolucjonizuje logistykę wewnątrzzakładową

  Wielkie zmiany w logistyce wewnątrzzakładowej: w wielu obszarach mobilni i elastyczni asystenci zastępują sztywne systemy transportowe lub procesy ręczne. Firma DAMBACH Lagersysteme wprowadza do magazynów automatyzację i związane z nią korzyści. Wózek wahadłowy DAMBACH COMPACT SHUTTLE umożliwia jeszcze efektywniejsze składowanie i pobieranie palet w magazynach wysokiego składowania.

 • QRmaint Sp. z o.o.
  System CMMS dla działów utrzymania ruchu.
 • Dlaczego wiodący producent elektroniki wybrał proALPHA ERP?

  BMK stoi na czele producentów w branży elektronicznej (EMS) na arenie międzynarodowej, będąc jednym z dziesięciu najlepszych w Niemczech. Jak firma osiąga długoterminowy sukces i zachowuje pełną kontrolę w dynamicznym otoczeniu rynkowym?" 

 • Współpraca Capgemini i Schneider Electric

  "Energy Command Center" to innowacyjna platforma zarządzania energią, która umożliwi organizacjom monitorowanie i zarządzanie wydajnością zasobów energetycznych w całej ich działalności.

 • Prąd dla biznesu: jak dostosować rozwiązanie do indywidualnych potrzeb firmy?

  Wydatki na prąd to jeden ze stałych kosztów działalności firm, dlatego wahania cen energii mogą oddziaływać na płynność finansową Twojego przedsiębiorstwa i jego rozwój w kolejnych latach. Odpowiedzią na te wyzwania jest dobór odpowiedniego rozwiązania, co pozwoli nie tylko zoptymalizować koszty prądu, ale też zapewnić ich większą przewidywalność w przyszłości. Sprawdź, jak dostosować rozwiązanie do potrzeb firmy i wybrać najlepszą ofertę z dostępnych na rynku.

 • Innowacyjne rozwiązania techniczne w firmie Mikro-automatyka

  Firma Mikro-automatyka z Gdańska, działająca od ponad 20 lat, nieustannie inwestuje w nowoczesne rozwiązania technologiczne, współpracując z Grupą RENEX. W ramach tej współpracy, Mikro-automatyka jako pierwsza w Polsce zainstalowała liczarkę XRAY X1000 oraz najnowszy piec Heller 1809 MK7, wspierając tym samym procesy produkcyjne i magazynowe.

 • Rewolucja przemysłowa kiedyś i dziś

  Od kilku lat termin Przemysł 4.0 stał się bardzo popularny i właściwie nie ma już konferencji dotyczącej przemysłu bez wspomnienia o tym temacie. Pytanie, co ono tak naprawdę oznacza i co się kryje pod tym dość „pojemnym” hasłem?

Free Joomla! templates by AgeThemes