Strefa klienta

Nie pamiętasz nazwy swojego konta? To nie problem. Wpisz poniżej adres poczty elektronicznej powiązany z Twoim kontem użytkownika, a następnie kliknij przycisk „Wyślij”. Przypomnimy Ci nazwę użytkownika listem elektronicznym.

 • Amortyzatory PowerStop. Perfekcyjna technika

  W amortyzatorach przemysłowych PowerStop zastosowano wyjątkową technologię rowka spiralnego. W odróżnieniu od tradycyjnych amortyzatorów przemysłowych, z wierconymi otworami dławiącymi, zwężający się równomiernie rowek spiralny gwarantuje precyzyjną amortyzację zapewniającą niski poziom wibracji. Dzięki optymalnemu obciążeniu amortyzatory przemysłowe PowerStop zapewniają maksymalne pochłanianie energii na najmniejszej przestrzeni konstrukcyjnej.

 • Zamknięty obieg aluminium: od momentu jego wprowadzenia ograniczono emisję dwutlenku węgla o ponad 350 tysięcy ton

  Stosowanie aluminium ma w Audi długą tradycję. Pierwsze Audi A8, model wyposażony w Audi Space Frame — pionierskie osiągnięcie w zakresie lekkich konstrukcji — zadebiutowało w roku 1994. W ramach stosowania innowacyjnej mieszanki wielomateriałowej, Audi nadal wykorzystuje ten lekki metal do produkcji różnorodnych podzespołów już czwartej generacji tej luksusowej limuzyny. Produkcja aluminium jest jednak bardzo energochłonna. Dlatego Audi stosuje zamknięty obieg tego materiału. Pozwala to oszczędzać cenne surowce pierwotne i sprawia, że samochody wchodzą do eksploatacji z korzystniejszym bilansem ekologicznym. W procesie produkcji linii modelowych Audi A3, A4, A5, A6, A7 i A8, a także komponentów Audi e-tron i e-tron Sportback, tłocznie w Ingolstadt i Neckarsulm wykorzystują aluminium pochodzące z recyklingu. Inne zakłady zaczną to robić za pewien czas.

 • Wyzwanie małych i średnich firm: pracować mądrzej

  Według badań pracownicy mogą tracić nawet 30% czasu na szukanie, przygotowywanie i zabezpieczanie informacji, a kolejne 20% na tworzenie plików z danymi, które już istnieją. Jednocześnie w firmach stale przybywa dokumentów zawierających istotne informacje, co – szczególnie w małych i średnich przedsiębiorstwach – niesie ryzyko przytłoczenia pracowników, opóźnień w rozliczeniach i obsłudze klientów czy gubienia ważnych druków. Dlatego powinny one nauczyć się pracować w sposób bardziej efektywny – odchodzić od papieru na rzecz elektronicznego obiegu dokumentów i informacji.

 • RENEX Group dystrybutorem JBC

  Grupa RENEX poinformowała o nawiązaniu współpracy dystrybucyjnej z JBC – światowej klasy producentem urządzeń i narzędzi do lutowania i napraw elektroniki.

 • Autonomiczne roboty w zakładach SEAT-a

  SEAT rozwija unikalny w skali europejskiej system dostaw za pomocą pojazdów bezosobowych. Osiem autonomicznych jednostek transportowych AGV codziennie pokonuje 240 kilometrów, przewożąc do 2000 części potrzebnych przy montażu samochodów w Martorell.

 • AS-HYDRO Hydraulika Siłowa Toruń
  Regeneracja siłowników hydraulicznych i produkcja na zamówienie
 • Firmy planują inwestować w robotyzację – wynika z badania „Barometr robotyzacji MŚP”

  Prawie 1/3 małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce, Czechach, Rumunii i na Węgrzech planuje inwestować w robotyzację w ciągu najbliższych trzech lat. To główny wniosek z badania Universal Robots „Barometr robotyzacji MŚP” przeprowadzonego w Polsce pod koniec 2019 roku i rozszerzonego w 2020 roku o dane z innych krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

Filtrowanie tematów

Free Joomla! template by Age Themes