baner3

Formularz kontaktowy

Kontakt

Stanowisko:
Oddział podlaski
Adres:
ul.Meleszkowska 10
Białowieża
woj. podlaskie
17-230 Białowieża
Telefon:
85 6812319

21 czerwiec 2024

 • Kompletne rozwiązania dla elektromobilności. Ochrona przed przepięciami w stacjach ładowania pojazdów elektrycznych

  Ładowanie aut „chrzczonym” prądem, czy jest możliwe?

  To tylko takie pytanie retoryczne, albowiem z paliwem kopalnym było to możliwe… Dzięki samochodom mamy dostęp do wielu miejsc na świecie, do których nigdy nie dotarlibyśmy na piechotę. Zapewniły dostęp do dóbr, które inaczej byłyby nadal bardzo egzotyczne. Przy okazji doniedawna firmy petrochemiczne ułatwiały nam zatruwanie świata ołowiem, który w praktyce ma przewrotną własność kumulowania się w organizmach żywych. Dzisiaj stosowane są substancje przeciwstukowe nie zawierające ołowiu. Dobrym rozwiązaniem, aż dziw, jest prawie starożytny płyn: alkohol etylowy.

 • Rozwiązanie sterujące wózkiem wahadłowym rewolucjonizuje logistykę wewnątrzzakładową

  Wielkie zmiany w logistyce wewnątrzzakładowej: w wielu obszarach mobilni i elastyczni asystenci zastępują sztywne systemy transportowe lub procesy ręczne. Firma DAMBACH Lagersysteme wprowadza do magazynów automatyzację i związane z nią korzyści. Wózek wahadłowy DAMBACH COMPACT SHUTTLE umożliwia jeszcze efektywniejsze składowanie i pobieranie palet w magazynach wysokiego składowania.

 • QRmaint Sp. z o.o.
  System CMMS dla działów utrzymania ruchu.
 • Dlaczego wiodący producent elektroniki wybrał proALPHA ERP?

  BMK stoi na czele producentów w branży elektronicznej (EMS) na arenie międzynarodowej, będąc jednym z dziesięciu najlepszych w Niemczech. Jak firma osiąga długoterminowy sukces i zachowuje pełną kontrolę w dynamicznym otoczeniu rynkowym?" 

 • Współpraca Capgemini i Schneider Electric

  "Energy Command Center" to innowacyjna platforma zarządzania energią, która umożliwi organizacjom monitorowanie i zarządzanie wydajnością zasobów energetycznych w całej ich działalności.

 • Prąd dla biznesu: jak dostosować rozwiązanie do indywidualnych potrzeb firmy?

  Wydatki na prąd to jeden ze stałych kosztów działalności firm, dlatego wahania cen energii mogą oddziaływać na płynność finansową Twojego przedsiębiorstwa i jego rozwój w kolejnych latach. Odpowiedzią na te wyzwania jest dobór odpowiedniego rozwiązania, co pozwoli nie tylko zoptymalizować koszty prądu, ale też zapewnić ich większą przewidywalność w przyszłości. Sprawdź, jak dostosować rozwiązanie do potrzeb firmy i wybrać najlepszą ofertę z dostępnych na rynku.

 • Innowacyjne rozwiązania techniczne w firmie Mikro-automatyka

  Firma Mikro-automatyka z Gdańska, działająca od ponad 20 lat, nieustannie inwestuje w nowoczesne rozwiązania technologiczne, współpracując z Grupą RENEX. W ramach tej współpracy, Mikro-automatyka jako pierwsza w Polsce zainstalowała liczarkę XRAY X1000 oraz najnowszy piec Heller 1809 MK7, wspierając tym samym procesy produkcyjne i magazynowe.

Free Joomla! templates by AgeThemes