baner2
PROGRAMOWANIE
KONSERWACJA
REMONTY MASZYN
SERWIS MASZYN

 

Formularz kontaktowy

Kontakt

Stanowisko:
Oddział wszchodni
Adres:
ul.Meleszkowska 10
Białowieża
woj. podlaskie
17-230 Białowieża
Telefon:
85 6812319
Telefon komórkowy:
tel. 605 333 119

Formularz kontaktowy

Send an Email
(opcjonalnie)

03 czerwiec 2023

 • Waloryzacja to remedium na rosnące koszty produkcji

  Jak podał GUS: „ceny towarów i usług konsumpcyjnych według szybkiego szacunku w październiku 2022 r. w porównaniu z analogicznym miesiącem ubiegłego roku wzrosły o 17,9 % (wskaźnik cen 117,9), a w stosunku do poprzedniego miesiąca o 1,8 % (wskaźnik cen 101,8).”1 Jeszcze więcej rok do roku wzrosły ceny nośników energii (41,7 %) oraz paliw do prywatnych środków transportu (19,5 %). Inflacja bardzo istotnie wpływa na opłacalność prowadzonego biznesu i procesy produkcji. Według prognoz analityków ten stan utrzyma się jeszcze dłuższy czas. Gdy nie można przewidzieć ceny towarów lub usług, która pozwoli pokryć wszystkie koszty działalności gospodarczej, z pomocą przychodzi waloryzacja.

 • Smart monitoring i usługi inspekcyjne przychodzą na ratunek polskim sieciom ciepłowniczym

  Nie tylko przed elektrowniami, ale również przed ciepłowniami stoi ogromne wyzwanie polityki klimatycznej, jaką obrała Polska. Zaostrzają się wymagania środowiskowe, a ceny do uprawnień emisji dwutlenku węgla rosną. Przedsiębiorstwa szukają więc sposobów na utrzymanie sprawności sieci ciepłowniczych, w czym pomagają m. in. usługi inspekcyjne. Firmy przykładają też coraz większą uwagę do jak najdokładniejszego monitoringu, aby optymalizować pracę sieci na jak najwyższym poziomie i redukować koszty operacyjne i inwestycyjne, w czym pomagają technologie, m.in. Digital Twin.

 • Wpływ pandemii i kryzysów na wymagania stawiane systemom ERP

  Czego można oczekiwać od rozwiązań ERP przygotowanych na wyzwania przyszłości?

 • Przemysł chce być smart, a technologia ma być jego polisą

  Przemysł chce być smart, wynika z 8. edycji globalnego badania Rockwell Automation nt. inteligentnej produkcji 97 proc. ankietowanych firm planuje wykorzystać inteligentną technologię w swoich procesach produkcji. To będzie wymagało znaczących nakładów w IT. Co będzie priorytetem inwestycyjnym? Ankietowani wskazują na poprawę wykorzystania analityki.

 • Stopy wahliwe GN 36 i GN 37 przenoszą do 25 ton na jedną stopę!

  Stopy wahliwe Elesa+Ganter to elementy umożliwiające posadowienie i wypoziomowanie wszelkiego typu maszyn i urządzeń. Różnorodność zastosowań i środowisk pracy powoduje, że ta grupa produktów nieustannie się rozwija.

 • Napędzamy przyszłość: Technika przemieszczeń liniowych firmy Bosch Rexroth

  Najlepsze w swojej klasie rozwiązania firmy Bosch Rexroth z zakresu techniki przemieszczeń liniowych to inspiracja dla naszych klientów – od pojedynczych komponentów i rozwiązań systemowych po inteligentne podsystemy mechatroniczne. Gwarantujemy niezwykłą wydajność i opłacalność ekonomiczną w całym cyklu eksploatacji. Nasi klienci mogą przez wiele lat korzystać z kompetentnych porad, najnowocześniejszych narzędzi internetowych oraz niezawodnych i trwałych produktów, a także oryginalnego serwisu firmy Bosch Rexroth. Jako jeden z największych dostawców oferujemy technologię przemieszczeń liniowych w formie niezawodnych, ekonomicznych, ekologicznych i inteligentnych rozwiązań dla wielu branż, a także nowych zastosowań.

 • Predictive Maintenance jako sposób na minimalizację przestojów w produkcji: przykład wdrożenia

  Predictive Maintenance (PdM) to jeden z elementów Przemysłu 4.0, który jest strategią ukierunkowaną na jak najbardziej optymalne wykorzystanie urządzeń i maszyn w firmie dzięki wyeliminowaniu możliwości występowania przestojów związanych z awariami oraz na jak najlepsze wykonywanie prac związanych z utrzymaniem ruchu w oparciu o regularne badania stanu technicznego sprzętu. Aby osiągnąć doskonałe wyniki oferowane przez predykcyjne utrzymanie ruchu należy wdrożyć profilaktyczne działania, których zadaniem jest pomoc w ocenie stanu technicznego urządzeń i maszyn.

Free Joomla! templates by AgeThemes