baner2

Rodzina  maszyn CUBASI to małe stanowiska wyposażone jedynie w jedną głowicę i poruszającą automatycznie tylko w osi pionowej.

Materiał musi być podawany ręcznie, lub przez specjalny podajnik.

Urządzenia tej serii są małymi, stołowymi automatycznymi manipulatorami, pozwalającym przenosić i układać małe elementy w układzie kartezjańskim

21 czerwiec 2024

 • Rozwiązanie sterujące wózkiem wahadłowym rewolucjonizuje logistykę wewnątrzzakładową

  Wielkie zmiany w logistyce wewnątrzzakładowej: w wielu obszarach mobilni i elastyczni asystenci zastępują sztywne systemy transportowe lub procesy ręczne. Firma DAMBACH Lagersysteme wprowadza do magazynów automatyzację i związane z nią korzyści. Wózek wahadłowy DAMBACH COMPACT SHUTTLE umożliwia jeszcze efektywniejsze składowanie i pobieranie palet w magazynach wysokiego składowania.

 • QRmaint Sp. z o.o.
  System CMMS dla działów utrzymania ruchu.
 • Dlaczego wiodący producent elektroniki wybrał proALPHA ERP?

  BMK stoi na czele producentów w branży elektronicznej (EMS) na arenie międzynarodowej, będąc jednym z dziesięciu najlepszych w Niemczech. Jak firma osiąga długoterminowy sukces i zachowuje pełną kontrolę w dynamicznym otoczeniu rynkowym?" 

 • Współpraca Capgemini i Schneider Electric

  "Energy Command Center" to innowacyjna platforma zarządzania energią, która umożliwi organizacjom monitorowanie i zarządzanie wydajnością zasobów energetycznych w całej ich działalności.

 • Prąd dla biznesu: jak dostosować rozwiązanie do indywidualnych potrzeb firmy?

  Wydatki na prąd to jeden ze stałych kosztów działalności firm, dlatego wahania cen energii mogą oddziaływać na płynność finansową Twojego przedsiębiorstwa i jego rozwój w kolejnych latach. Odpowiedzią na te wyzwania jest dobór odpowiedniego rozwiązania, co pozwoli nie tylko zoptymalizować koszty prądu, ale też zapewnić ich większą przewidywalność w przyszłości. Sprawdź, jak dostosować rozwiązanie do potrzeb firmy i wybrać najlepszą ofertę z dostępnych na rynku.

 • Innowacyjne rozwiązania techniczne w firmie Mikro-automatyka

  Firma Mikro-automatyka z Gdańska, działająca od ponad 20 lat, nieustannie inwestuje w nowoczesne rozwiązania technologiczne, współpracując z Grupą RENEX. W ramach tej współpracy, Mikro-automatyka jako pierwsza w Polsce zainstalowała liczarkę XRAY X1000 oraz najnowszy piec Heller 1809 MK7, wspierając tym samym procesy produkcyjne i magazynowe.

 • Rewolucja przemysłowa kiedyś i dziś

  Od kilku lat termin Przemysł 4.0 stał się bardzo popularny i właściwie nie ma już konferencji dotyczącej przemysłu bez wspomnienia o tym temacie. Pytanie, co ono tak naprawdę oznacza i co się kryje pod tym dość „pojemnym” hasłem?

Free Joomla! templates by AgeThemes